Drodzy Klienci, Szanowni Państwo, Nasi mili Goście.

 

 W tym pięknie rozpoczynającym się 2024 roku, serdecznie zapraszamy do skorzystania z wypoczynku w naszym pensjonacie Ciche Podlasie.

 

Nasz Dom, położony jest w czystym ekologicznie i zacisznym miejscu Natury, pośród lasów i łąk, gdzie wciąż w swoim naturalnym stanie żyje wiele gatunków dzikich zwierząt. Pensjonat Ciche Podlasie to idealne miejsce dla osób, które chcą odpocząć od zgiełku miasta i naładować baterie w otoczeniu pięknej przyrody.

 

Oferujemy Państwu komfortowe pokoje z łazienkami, wyśmienitą kuchnię regionalną, a także dostęp do kuchni, kominka, sauny. Jest  dostęp do internetu, a także możliwość urządzenia ogniska na wolnym powietrzu.
W tym roku otwieramy się na nowe.

 

Oprócz wypoczynku, proponujemy Państwu także udział w różnego rodzaju warsztatach o szerokiej tematyce takiej jak, rozwój osobisty,  praca z oddechem, ciałem z emocjami, podnoszenie samoświadomości  i wiele innych. Na bieżąco będą pojawiały się informacje na naszej stronie internetowej.

 

Pierwsze z takich spotkań odbędzie się już w marcu tego roku,
7 – 10 marca i zatytułowane jest:

 

~ SPOKOJNY UMYSŁ, PRZEBUDZONE SERCE
Mistyczna podróż w głąb Siebie. ~

Szczegóły znajdziecie państwo w poniższym linku i na naszej stronie internetowej:
https://rafalwerezynski.pl/spokojny-umysl-przebudzone-serce/

Zapraszamy także do skorzystania z naszej oferty osoby, które już prowadzą takie spotkania i chciałyby móc poprowadzić je także w naszym pensjonacie i jego urokliwej, naturalnej czystej energii.

Drodzy Goście,
dokładamy wszelkich starań, aby Państwa pobyt w Cichym Podlasiu był dla Was miłym i niezapomnianym przeżyciem!

Z Poważaniem
Iwona Jabłońska  Ciche Podlasie
Zdj. Przyjaciół z Drogi Serca